Súťaž

Som rád, že má tento web svojích priaznivcov. Ako poďakovanie za Vašu podporu som si pre Vás pripravil súťaž o externý disk s kapacitou 1TB.

extdisk01

Do súťaže sa môže zapojiť každý. Podmienkou je prispievať k tvorbe nového obsahu na tomto webe. Stačí, ak mi budete posielať novinky z diania v našej obci či už v pisanej podobe (články o dianí v obci, oznamy firiem a inštitúcii v obci a pod.) alebo fotografie dokumentujúce dianie v našej obci (kultúrne podujatia, športové podujatia či iné aktivity združení v našej obci). Disk dostane najusilovnejsí prispievateľ po zverejnení 20 nových prispevkov od Vás. Svoje príspevky môžete posielať e-mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Takisto sú vítané aj fotografie a videá z obdobie pred rokom 2005. Ak máte takéto fotografie, môžete ich priniesť na zdigitalizovanie. Ak chceste priebeh súťaže urýchliť, zdieľajte súťaž napr na facebooku či twitteri. Čím viac príspevkov, tým skôr jeden z Vás tento disk získa. Ešte raz ďakujem všetkým priaznivcom mojho webu za podporu.

Webmaster

Letanovce

team1
Back to Top